Naświetlarnia Verte świadczy usługi związane z szeroko pojętym przygotowaniem do druku – przede wszystkim są to skład, impozycja, sprawdzanie, proofing oraz naświetlanie płyt w technologii CtP UV.

Nasza firma powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających drukarń w Polsce, którym przede wszystkim zależy na najwyższej jakości swoich prac, na podniesieniu wydajności oraz zmniejszeniu kosztów produkcji. Jesteśmy jedną z największych usługowych naświetlarni na Pomorzu Zachodnim. Gwarantujemy najkrótszy czas realizacji zleceń oraz dostawę w wyznaczonym terminie.

W roku 2012 nasza firma, jako pierwsza w Polsce, postawiła na nowoczesny, bezawaryjny system GPS UV Imagine (Amsky Ausetter U400). Naświetlarka ta pozwala na naświetlanie konwencjonalnych analogowych płyt offsetowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość naświetlanych form drukarskich za najniższą cenę na rynku.

We wrześniu 2014 r. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wzmocniliśmy swój park maszynowy naświetlarką Cron UVP 4664. Pozwala nam to zaoferować naświetlenia w formacie B1+, zminimalizować ryzyko przestojów oraz skrócić czas oczekiwania na realizację zlecenia.

Załoga naszej firmy składa się z wyspecjalizowanych grafików i operatorów DTP bazujących na wieloletnim doświadczeniem i wiedzy poligraficznej, dzięki czemu mamy pewność, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.