Amsky Ausetter 400

Najważniejsze dane

- 32 diody
- maksymalny format 800x660 mm
- prędkość - 22 płyty na godzinę
- rozdzielczość 2400 dpi
- powtarzalność ±5μm

Automatyczna ostrość

Dynamiczny Autofocus dokonuje ciągłej kontroli ostrości świecenia na powierzchni płyty, w czasie rzeczywistym, zapewniając utrzymanie stałej odległości obiektywu od punktów ekspozycji na płycie. Dzięki temu każda plamka naświetlona przez wiązkę lasera jest niezmiennie ostra i wyraźna.

Automatyczny przełącznik ścieżki światła

Jeśli dioda laserowa ulegnie awarii, następuje automatyczne przełączenie ścieżki światła na pozostałe kanały świetlne, co gwarantuje utrzymanie bieżącej produkcji bez konieczności nagłej wymiany uszkodzonej diody.

Ceramiczna powierzchnia bębna

Bardzo precyzyjnie wykonany bęben zewętrzny pokryty jest powłoką ceramiczną, gwarantując absolutnie bezproblemowy załadunek i rozładunek płyt. Automatyczny balans bęna nie trwa dłużej niż 5 sekund, umożliwia to błyskawiczne przełączanie pomiędzy różnymi formatami płyt.

Automatyczna kontrola termostatyczna pola laserowego

System kontroli temperatury osłony termostatycznej lasera może ją automatycznie dwukierunkowo dostosowywać z dokładnością do 0,1 stopnia. W optymalnych warunkach temperatury, moc lasera jest bardziej stabilna, a jego żywotność znacznie wydłużona.

Cron UVP +4664 EX

Najważniejsze dane

- 64 diody
- maksymalny format 1160x940 mm
- prędkość - 29 płyt na godzinę
- rozdzielczość do 2400 dpi
- powtarzalność ±5μm